-->

11 lut 2015

Walentynkowe szaleństwo . . .Walentynki... Czerwone szaleństwo... którego poniekad jesteśmy częścią... choć ja i Mr. Michu staramy się, jakby to powiedzieć: keep it simple... wyjście do kina... restauracja... no i oczywiście kartka z życzeniami, aby wypisać swoje uczucia o których i tak bardzo dobrze wiemy... bez żadnych kwiatów, balonów, prezentów, ceregieli bo przecież to święto komercyjne... Jest ono dla nas po prostu kolejnym pretekstem do wyjścia.W tym roku postanowiłam jednak kupić prezent, ale dla nas obojga, na który przez przypadek wpadłam przeglądając sklepy internetowe. Pomyślałam, że to nam się przyda, i jednocześnie może stanowić jako tako hmmmm... prezent Walentynkowy :)

Jego ciekawe opakowanie nie potrzebowało wiele wkładu by je zapakować, a raczej przystroić, więc użyłam tylko czerwonej tasiemki. Do tego ręcznie zrobiona kartka i voilà. Prezent wręczyłam mojemu lubemu już w sobotę. Tak, tak... Trochę wcześniej... ale my Walentynki zawsze robimy nieco wcześniej...  nie lubimy tego całego zamieszania... jak już zresztą pisałam w poprzednim poście :-)
Kartkę natomiast dostanie pojutrze... chciałam zostawić coś na deser...Szablon Walentynkowej kartki do ściągnięcia jest o tutaj
Możecie go modyfikować wedle swojego upodobania itp.


Jeśli jesteście ciekawi tego co jest w pudełku, zapraszam na jutrzejszego posta J
with love
m.

13 komentarzy: